MARLIN Reality

KOMPLEXNÍ SLUŽBY
V OBLASTI DEVELOPERSKÝCH PROJEKTŮ

Služby

PRÁVNÍ SLUŽBY ENGINEERING
MARKETING PROJEKTU VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ
PRODEJ STAVEBNÍ DOZOR
JEDNÁNÍ S KLIENTY PUBLIC RELATIONS
PROVOZNÍ SPRÁVA

Rezidence Zelný trh

12.10.2012

Rezidence Zelný trh Dům v centru života  Místo v samém srdci historického středu královského města Uherského Hradiště získalo svůj název ve středověku díky tržišti se zemědělskými produkty. Dávno předtím tímto místem protékala městská strouha Rechla, později zasypána.  Dřívější živelná a nejednotná výstavba domů a objektů v tomto místě vedla jednak k zachování některých objektů, ale také ke zbourání řady jiných a jejich nahrazení novějšími domy. Například bývalá Ztracená ulice se zde opravdu „ztratila“.  Rezidence Zelný trh bude mít tu čest nalézat se na místě bývalého domu číslo popisné 47. Vytvoří tak nově přechod mezi historií a budoucností.  

Rezidence ZELNÝ TRH se bude nalézat přímo v historickém centru Uherského Hradiště, na aktuálně nejatraktivnější nezastavěné parcele, a to mezi Mariánským náměstím a Zelným trhem.

Nabídne moderní a luxusní bydlení se všemi výhodami městského způsobu života, kompletní infrastrukturou, okamžitou dostupností obchodů, služeb, kultury, úřadů a institucí.

Poklidný, a přitom pestrý život dotváří mnohé kulturní a společenské akce, například Slovácké vinobraní, letní filmová škola, poutě, výstavy, koncerty, folklorní akce…

Architektura, kvalita

Dům na výjimečném a neopakovatelném místě vynikne nadčasovou kvalitní architekturou, která velmi vhodně postihuje a řeší přechod „Slovače“ a sousedního objektu do historického centra a náměstí. Přitom odráží současnou dobu i způsob života nového tisíciletí. Výbornou architekturu dále podtrhnou kvalitní stavební materiály a prvky jako kov, dřevo, kámen, sklo…
 

Přízemí domu nabídne nebytové prostory o celkové výměře cca 320m2, které vytvoří novou obchodní galerii v centru Uherského Hradiště.
Ve 2. a 3. NP jsou navrženy výhradně malometrážní byty 1+kk a 2+kk. Některé byty budou mít také lodžie. Jednotky ve 2. NP budou nabízeny dle přání zákazníka a to jako byt, nebo kancelářský prostor.
Ve 4. NP se atraktivně projeví plastičnost domu s ustupujícími fasádami a k rozměrově větším bytům budou náležet terasy umožňující neopakovatelné výhledy na historické centrum, věže radnice a kostelů, ale také na vzdálenější okolí. Skladovací kóje jsou součástí každého bytu a jsou umístěny na patře.

Rodinný dům, nový, beze schodů, bezbariérový, klimatizovaný, s velkou terasou, atraktivními výhledy, a přímo v srdci historického centra krásného města? ANO! V posledním ustoupeném 5. NP bude pouze jediný byt o výměře 200 m2 s velkou střešní terasou k Mariánskému náměstí, druhou k Zelnému trhu. Reprezentativnost a absolutní výjimečnost umožní skloubit rodinné bydlení s veškerými výhodami městského bydlení.
 

www.zelnytrh.cz

 

Copyright © 2012 MARLIN REALITY
design by WIDDEN Media | Tvorba stránek Machin.cz, webhosting hostservis.cz